ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДНІПРОВСЬКОЇ РА... Субота, 18.11.2017, 15:01
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
» Освітній простір

» Знаменні дати

» Меню сайту

» Освітній портал

» Корисні посилання

» Педагогічна преса

» Головні новини

» Погода

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Форма входу

Головна » 2016 » Лютий » 24 » Юні інтелектуали
10:51
Юні інтелектуали

Юні інтелектуали

Дніпропетровський район в ІІ  (обласному) турі конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт слухачів Малої академії наук представляли 27 учасників з 10 шкіл району за різними напрямками.

За підсумками маємо такі результати:

Секція «Хімія»

І місце – Поливанов Єгор, учень 11 класу КЗ Олександрівська СЗШ

Секція «Екологія»

ІІ місце – Маховська Кристина, учениця 11 класу КЗ Партизанська СЗШ

Секція «Біологія людини»

ІІ місце – Юнусова Рімма, учениця 11 класу КЗ Кіровська СЗШ

Секція «Психологія»

ІІ місце – Юнак Соломія, учениця 11 класу КЗ Олександрівська СЗШ

Секція Агрономія

ІІІ місце – Акастьолов Олексій, учень 11 класу КЗ Партизанська СЗШ

ІІІ місце – Качина Дмитро, учень 11 класу КЗ Олександрівська СЗШ

Секція «Ветеренарія»

ІІІ місце – Загорулько Ростислав, учень 11 класу КЗ Олександрівська СЗШ

Секція «Соціологія»

ІІІ місце – Нахутіна Діана, учениця 11 класу КЗ Олександрівська СЗШ

Нещодавно також пройшов ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії (обласний), де наш район представили такі учні як: Карина Тимошенко (КЗ Новоолександрівська СЗШ) та Станіслав Кривошея

(КЗ Підгородненська СЗШ№3), які вибороли ІІІ місце.

Щиро вдячні вчителям - предметникам за кропітку, повсякденну та багаторічну роботу з творчою, обдарованою молоддю.

Натхнення та наснаги в цій складній, але такій потрібній справі!

 

Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Дніпропетровської райдержадміністрації

Нємцева Марія

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 112 | Додав: DRVO | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
» Оголошення

» Офіційні сайти

» Сайти шкіл
  • КЗ Балівська СШ
  • Баглійська СШ
  • Волоська СШ
  • Горьківська СШ
  • Горянівська СШ
  • Зорянська СШ
  • Кіровська СШ
  • Кіровська СШ 2
  • Любимівська СШ
  • Миколаївська СШ №1
  • Миколаївська СШ №2
  • Новомиколаївська СШ
  • Новоолександрівська СШ
  • Олександрівська СШ
  • Партизанська СШ
  • Підгородненська СШ №1
  • Підгородненська СШ №2
  • Підгородненська СШ №3
  • Підгородненська СШ №4
  • Старокодацька НСШ
  • Степнянська СШ
  • Сурсько-Литовська СШ
  • Чумаківська СШ
  • Шевченківська СШ
  • Ювілейна СШ №1
  • Ювілейна ПШ №2
  • ПШ с.Дослідного

  • » Календар
    «  Лютий 2016  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    29

    » Архів записів

    » Пошук


    Відділ Освіти © 2017
    Конструктор сайтів - uCoz