ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДНІПРОВСЬКОЇ РА... Середа, 08.05.2024, 20:49

» Форма входу

Головна » 2018 » Грудень » 26 » Змагання зі силових видів спорту до Дня Зброїних Сил України
16:56
Змагання зі силових видів спорту до Дня Зброїних Сил України

Дню Збройних сил України були присвячені змагання серед допризовної молоді загальноосвітніх закладів Дніпровського району які пройшли 6 грудня 2018 року на території Партизанської ЗОШ. До програми були включені слідуючі види: розборка і зборка автомата Калашникова, гирьовий спорт, армреслінг і перетягування канату. Паралельно проходили змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Краще за всіх справилися з автоматом балівчани – Неля Слободян (1-е місце в особистому заліку), Софія Пиченко, Павло Федорян і Богдан Клевенець ( 3-є особисте).  Більше 2-х секунд програла їм команда Партизанської ЗОШ і 7-м – горянівці. Серед юнаків переміг Євген Голік з Обухівської ЗОШ №1, другі місця – Настя Бодня з Партизанського і Гаврило Левченко з Чумаків.

Змагання з армреслінгу проводилися в двох вагових категоріях. В найлегшій переміг Володимир Жванко з Балівської ЗОШ, призерами стали Гаврило Левченко і Володимир Кирпа (Обухівський НВК №2). У вазі понад 65 кг чемпіоном став Володимир Товстоног з Обухівської ЗОШ №1, призерами – Стас Комиза (Партизанська ЗОШ) і Максим Стельмах (Зорянський НВК).

По такій же системі змагалися і гирьовики в – ривку. 125 разів вирвав гирю Володимир Жванко, 104-Антон Пркоф'єв (Партизанська ЗОШ) і 85 Гаврило Левченко . У важчій категорії Данило Барінов ( Балівська ЗОШ) і Дмитро Бондаренко (Горянівська) вирвали по 125 разів, але за меншої власної ваги переміг Дмитро. Бронзову нагороду виборов Володимир Єлісєєв (Партизанське) 120 разів.

Цікаво проходили змагання з перетягування канату. Не програвши жодної зустрічі, золоті нагороди завоювали юнаки з Горянівки, срібні і бронзові отримали команди Балівки та Партизанського.

За сумою всіх видів перемогу святкувала команда Балівської ЗОШ, 2–е та 3-є місця завоювали Партизанська і Горянівська школи. Голова районної організації «Колос» Людмила Стрежньова і працівник райвіськкомату капітан Андрій Чорний вручили переможцям змагань кубки, медалі і грамоти та побажали подальших успіхів. Організація «Колос» дякує адміністрації КЗ «Партизанська ЗОШ» і особисто директору Євгенії Соломко за надану спортивну базу для проведення змагань.

Переглядів: 582 | Додав: DRVO | Рейтинг: 0.0/0